Kontakt

Kläppen Ski Resort

Växel/bokning/adress

Telefon: 0280-96 200
Fax: 0280-96 260
Mail: info@klappen.se
Koordinater: N 61° 04" E 013°20"
Kläppen Ski Resort AB
780 67 Sälen, Sweden

Fakturaadress

Box 8, 832 21 FRÖSÖN
Organisationsnr: 556522-2055
Telefon: 0280 - 96 200
Fax: 0280-96 260
E-faktura skickas till faktura@klappen.se

Kundsupport

Maila oss: info@klappen.se
Kontakta oss gärna om du har frågor kring din internetbokning/bokning. Du finner även några svar kring bokningar under våra bokningsregler.

KOMMENTARER / FRÅGOR OM KLAPPEN.SE

Har du synpunkter eller frågor kring webbplatsen klappen.se, vänligen kontakta oss på mail: webmaster@klappen.se.

PRESSINFO, BILDER, LOGOTYPER

Magnus Noppa
Mail: magnus.noppa@klappen.se
Telefon: 0706 78 77 45

VD

Per Eriksson
0280-96 234
per.eriksson@klappen.se

Anläggningschef

Gustav Eriksson
0280-96 273
gustav.eriksson@klappen.se

Ekonomi

Per Kempe
0280-96 235
per.kempe@klappen.se

HR

Lena Eriksson
0280-96 236
lena.eriksson@klappen.se

Drift/Fastighet

Tomas Berg
0280 - 96 270
tomas.berg@klappen.se

Marknad/IT

Magnus Noppa
0280 - 96 245
magnus.noppa@klappen.se

BOKNING/BOENDE

Linda Gånors
0280-96 205
linda.ganors@klappen.se

SKIDSHOP

Martin Skogstad
0280-96 222
martin.skogstad@klappen.se

SKIDSKOLA/AKTIVITETER

Fredrik Stenmalm
0280-96 283
fredrik.stenmalm@klappen.se

RESTAURANG

Janne Söderberg
0280-96 231
janne.soderberg@klappen.se

RESTAURANG

Magnus L. Wieselqvist
0280-96 230
magnus.l.wieselqvist@klappen.se

BUS OCH LEK

Trolle och Trolla
Finner ni runt barnområdet
eller kanske i skogen.... :)